whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Metal Kablo Taşıma sistemleri üretimi yapan ARDIÇ ELEKTRİK SAN TİC LTD.ŞTİ. 1987 yılından 2008 yılına kadar İstanbul’da 2008 yılından itibaren ise Kapaklı/Tekirdağ ve Veliköy/Tekirdağ Organize Sanayi Bölgelerinde faaliyetlerini sürekli yenileyerek ve büyüterek devam ettirmekte olup Türkiye ‘de “ Metal Kablo Taşıma Sistemi “ üretimi yapan lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ardıç Elektrik,

Kapaklı/TEKİRDAĞ Organize Sanayi Bölgesinde 8.000 m² kapalı 10.000 m² açık alanda kurulu olan

ARDIC-1 üretim tesisinde

2015 yılında faaliyete geçen 5440 m² kapalı 2350 m²  açık alanda kurulu olan

ARDIC-2 üretim tesisinde

Araştırma-Geliştirme çalışmalarını üst düzeyde tutarak ,teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli artan ve yenilenen yüksek kapasiteli makine parkuru ve kendi bünyesinde üretimini yaptığı Sac ve Plastik Kalıpları ile konularında uzman kadrosuyla metal kablo kanalı üretimini gerçekleştirmektedir.

Ardic Elektrik üretim tesislerinde kesintisiz üretim hattı teknolojisi olan ROLL FORMING üretim hatları ile hizmet verilmekte ,ayrıca prograsif olarak tasarlanan kalıpları ile kablo kanalı ve aksesuar ürünlerinde kaliteli ve seri üretim yakalanmaktadır.

Yılda 30.000  ton Kablo Kanalı ve aksesuarı  üretme kapasitesi olan tesislerinde aylık 1.500.000 MT. Kablo kanalı üretilebilmektedir.

  1. yılı hedeflerine uygun olarak 3.çeyrekte  ARDIC-3 üretim tesisinin açılışı planlanmıştır.

 

  1.  hedefleri içerisinde ARDIÇ-4 üretim tesislerinin açılması vardır.

 

Ardic Elektrik büyüyen pazar payında müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve daha hızlı teslimat sağlamak amacı ile 2016 yılı 1.çeyreğinde Kapaklı Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde Sıcak Daldırma Kaplama tesisinin ilk bölümünü faaliyete geçirmiştir.

 

2017 yılı hedefleri içerisinde Sıcak Daldırma Kaplama tesisinin 2.bölümünün açılması vardır.

 

2015 Yılında Bulgaristan merkezli ARDIC-BG ve Londra Merkezli ARDIC-UK firmalarını açan Ardic Elektrik sektördeki ihracat payını genişletmiştir. 

 

Ardıç Elektrik; Kalite Politikasını ,tecrübe ve teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini bir arada tutarak 

ISO 9001;2008  / 14001;2009 / 18001;2007  / TSE (TS EN 61537)  / GOST-R / DIN 1402 E90 /

Kalite belgelerine 2016  Amerikan Kalite Sertifikası UL ve Deprem belgelerinide eklemiştir.

 

Bu kalite ve güvence sistemlerine dayalı olarak , yüksek kalite , düşük maliyet , hızlı teslimatla müşteri potansiyelini arttırmaktadır ve dünya standartlarında üretim yapmayı hedeflemektedir.

 

Ardıç Elektrik   satışlarının; %40 ‘nı Avrupa , Asya ,Afrika kıtalarında farklı ülkelere ihracat yapmakta olup, %60 ‘ını ise Yurtiçi piyasasında gerçekleştirmektedir.

 

Ardıç Elektrik, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği ,Kalite Yönetimi Sistemi uygulamalarını uzman kuruluşlardan danışmanlık alarak titizlikle sürdürmektedir.

 

 

                              

        ARDIÇ ELEKTRİK SAN TİC LTD.ŞTİ.