INT 00 90 212 444 13 64 EU 00 90 444 13 64

27.06.2015 NOSSA RESTAURANTTA İFTAR YEMEGİ

27.06.2015 NOSSA RESTAURANTTA İFTAR YEMEGİ

Tüm aile bireyleri tekrar bir aradayız ;

Ardıç Elektrik tüm çalışanları ve personeliyle her zaman bir aile olduğuna inanmıştır .  zaman zaman tüm aile bireylerini bir araya getiren organizasyonlarımızı şimdi de mübarek Ramazan ayı vesilesi ile tekrar bir araya getiriyoruz.

Her yıl birkaç kez düzenlenen ve tüm personelimizin aileleri ile katıldığı gezi , yemek , piknik ve davet gibi etkinlikler ile tüm çalışanlarımız bir arada ve samimi olarak vakit geçirme şansı buluyor. Yoğun iş temposunda birbirimize vakit ayıramıyoruz ve beraber yeterince vakit geçiremiyoruz. Tüm bu organizasyonlar sayesinde ailemize katılan yeni bireyler firmaya ve takım arkadaşlarına daha kolay adapte olabiliyor , ve aile bireyleri de toplantılara katılmasıyla tam bir aile ortamını hissedebiliyorlar.

Sürekli insana yatırım yapan Ardıç Elektrik ,  çalışanlarına herşeyden önce firmanın kendi evi olduğu ve tüm iş arkadaşlarının da ailesi olduğu bilincini kazandırıyor. Çalışanlar arasındaki samimi dostluk ve herkesi ailesi gibi görme hissi hem çalışmaları pozitif yönde etkiliyor hem de her anlamda başarıya giden yolun kapısını ardına kadar açıyor.

Bu yıl Ramazan ayında iftar yemeğimiz Nossa Costa Ataköy Marina’da gerçekleştirilmiştir ve bu tarz etkinliklerimiz bu yıl içerisinde de devam edecektir.

Tüm çalışanlarımıza gönülden başarılar , hayırlı ve bereketli Ramazanlar diliyoruz…

Tüm Resimler için Lütfen Tıklayınız