INT 00 90 212 444 13 64 EU 00 90 444 13 64

26.02.2016 ULUDAG GEZİSİ

26.02.2016 ULUDAG GEZİSİ

Önce insan diyerek yola çıkan Ardıç Elektrik Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ ( ARDIÇ Kablo Kanalları), her zaman insana yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

Kaliteli ve yüksek standartlarda üretim yaparak çevre ve insan hayatına önem veren ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen ARDIÇ Elektrik aynı zamanda kendi bünyesindeki tüm personeli ile de aile olabilmeyi başaran ender firmalardan birisidir.

Başarısının sırrının birlikte , sevgiyle  huzur ve güven içerisinde çalışmakta olduğuna inan ARDIÇ Elektrik Kablo Kanalları , tüm personelleriyle birebir ilgilenmekte ve tam bir aile atmosferi oluşturarak kardeşlik duyguları içerisinde çalışma ortamını sağlamak için azami gayret sarf etmektedir.

Yeni yıla girerken hem fabrika çalışanlarıyla hem de ofis çalışanlarıyla moral ve eğlence geceleri düzenleyen ARDIÇ Elektrik Kablo Kanalları , ayrıca tüm personellerinin doğum günlerini hep beraber kutlamakta . Tüm bu çalışmaların pozitif katkılarını fark eden ARDIÇ Elektrik Kablo Kanallar çalışanların aileleriyle birlikte katıldıkları yemek ve gezi gibi faaliyetlerle çok daha büyük ve geniş bir aile oluşturmaktadır.

Dostluğun bizzat yaşanarak hissedildiği toplantılar ve bu gibi geziler artık ARDIÇ Elektrik Kablo Kanallarında geleneksel olarak yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir.

Personellerin  kaynaştığı , birbirine daha çok zaman ayırdığı ve yoğun çalışma temposu sırasında birbirleriyle pek fazla görüşemeyen kişilerin daha fazla birlikte olabildiği ve ailelerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği en son Uludağ gezisinden bazı kareleri sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm Resimlerimiz için tıklayınız