INT 00 90 212 444 13 64 EU 00 90 444 13 64

23.01.2016 ARDIÇ ELEKTRİK TÜM EKİBİ İLE KIBRIS TATİLİNDE

23.01.2016 ARDIÇ ELEKTRİK TÜM EKİBİ İLE KIBRIS TATİLİNDE

Biz bir aileyiz…!

Evet biz bir aileyiz , hem de çok büyük bir aile…

Ardıç Elektrik olarak çok büyük ve güçlü bir aileyiz , her ne kadar çalışanlar arasında herhangi bir kan bağı bulunmasa da hepimiz büyük bir ailenin parçalarıyız ve bu ailenin fertleri olmaktan gurur duyuyoruz.

Her zaman “önce insan” düşüncesiyle yola çıkan Ardıç Elektrik , öncelikle ve her zaman tüm çalışanlarına bir aile oldukları fikrini aşılamaktadır .

Yıl içerisinde yapılan doğum günü kutlamaları , toplu yemekler , ailelerin de katılımıyla gerçekleşen piknik ve geziler ile çalışanlar arası iletişim, arkadaşlık ve dostluk pekiştirilmekte ve her zaman canlı tutulmaktadır. Yine bu kapsamda son olarak Çerkezköy Yalı restoranda fabrika personelimize , ve İstanbul Gönen otelde ise ailelerin katılımıyla ofis personelimize 2015’e veda partisi verildi, ayrıca tüm çalışanlarımızı ayırt etmeksizin ilk yurtdışı gezi programımız dahilinde 2016’ya hoş geldin partimizi  Kıbrıs ‘ta gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Seyahat sonunda çok olumlu tepkiler aldık ve herkes memnuniyetini dile getirdi ve bu bizleri çok mutlu etti.

Ardıç Elektrik olarak bu tür faaliyetlerimize ve personelimize değer verdiğimizi gösteren aktivite ve sürprizlerimize devam edeceğiz ….

Şimdi “2015’e elveda” yemeklerimizden ve “2016’a hoş geldin Kıbrıs gezimizden” bazı kareleri paylaşıyoruz.

Tüm resimler için tıklayınız